Є плаценту – небезпечно і антинауково!

Плацентофагия або вживання в їжу плаценти зазвичай зустрічається у тварин. Але в останні роки з’явилося чимало жінок, які теж стали їсти свою плаценту після пологів. Зокрема, це явище стало поширюватися після того, як деякі публічні фігури, наприклад, Кім Кардашьян, розповіли про свій досвід поїдання плаценти. Про те, чому не слід це робити, нагадує Medical Daily.

«Популярність плацентофагии за останні роки істотно зросла. Ми вважаємо, що жінки приймають це рішення не на основі наукових теорій або консультацій з лікарями, а беруть інформацію з різних блогів і веб-сайтів», – стверджувала в 2015 році доктор Крістал Кларк (Crystal Clark) з Фейнбергской школи медицини Північно-західного університету (Northwestern University Feinberg School of Medicine).

Є багато способів з’їсти або випити свою плаценту. Для максимальної зручності її можна висушити, подрібнити і зробити з неї таблетки або капсули. Деякі жінки навіть готують свою плаценту, роблячи з неї смузі.

Отже, яка ж передбачувана користь у вживанні плаценти? Прихильники плацентофагии заявляють, що вона може захистити матір від післяпологової депресії, збільшити рівень енергії і виробництва молока, а також зменшити біль.

На жаль, поки немає ніяких наукових підтверджень таким заявам. Дослідження показали, що певну користь від поїдання плаценти можуть отримувати тільки тварини. Наприклад, у самок щурів, що їли свою плаценту, знижувався больовий поріг.

Але те, що добре для щурів, не обов’язково корисно для людини. Більшість експертів вважають, що вживання плаценти не робить істотного впливу на людей. Марк Кристал (Mark Kristal), нейробіолог з Університету штату Нью-Йорк (State University of New York), говорить, що жінки, які повідомляють про переваги поїдання плаценти, відчувають ефект плацебо.

Хоча в плаценті є поживні речовини, але вони можуть руйнуватися при нагрівання і навіть при кімнатній температурі. У деяких випадках плацента може завдати шкоди, особливо, якщо вона чим-небудь заражена.

«Завжди є деякі побоювання з приводу інфекції, як і з приводу того, як плацента обробляється і зберігається після пологів», – зазначає лікар-акушер і гінеколог Кесиа Гайтер (Kecia Gaither).

Можна взяти, як приклад випадок 2016 року, коли жінка з Орегона вирішила вживати свою плаценту в капсулах протягом тижнів після пологів. Однак незабаром у її дитини почала розвиватися смертельна інфекція, викликана бактеріями з плаценти.

«Може, звичайно, нічого поганого і не трапитися, але ризик зараження існує», – говорить Амеш Адалйя (Amesh A. Adalja), старший науковий співробітник Центру медичної безпеки Джона Хопкінса (John’s Hopkins Center for Health Security).

Але навіть якщо імовірність низька, він вважає, що батьки повинні бути інформовані про смертельну небезпеку, якою може піддаватися дитина і все із-за вживання його матір’ю плаценти, хоча користь від її вживання науково не підтверджена.

Источник: medportal.ru

Related posts